Jälgi oma jõusaali ja aeroobseid trenne

Trennihunt on vahend jõutreeningute ja aeroobsete trennide jälgimiseks. Jõutreeningut lisades sisesta sooritatud harjutused ja seeriad. Aeroobse trenni puhul sisesta tegevus, selle kestvus ja läbitud vahemaa. Nii lihtne see ongi. Lisaks saad jälgida oma kehakaalu ja lisada treeningandmetele märkmeid.

Näe oma arengut

Trennihundis saad oma arengut erinevate graafikute abil jälgida. Eraldi graafikud on olemas jõutreeningute, aeroobsete trennide ja kehakaalu jaoks. Graafikud on hästi kohandatavad: saad valida kuupäevade vahemiku, harjutuse ja grupeerida tulemusi kuu, nädala või üksiku trenni kaupa.

Andmebaas 300+ harjutusega

Trennihundi harjutuste andmebaas sisaldab rohkem kui 300 harjutuse detailset kirjeldust koos soovituste ja seletavate piltidega. Kui soovitud harjutust meie andmebaasist ei leia, saad alati lisada ka enda isiklikke harjutusi.
Vaata meie harjutuste nimekirja.

Treeningkavad

Trennihundi abil saad koostada enda personaalseid treeningkavasid või otsida endale sobiv kava olemasolevate seast. Kava lisamine on lihtne ning kava põhjal uue trenni lisamine veelgi kiirem ja mugavam: treeningandmete automaatseks sisestamiseks piisab vaid ühest klikist.

Saavuta oma eesmärgid

Trennihunt muudab eesmärkide püstitamise ja järgimise lihtsaks. Lisa eesmärk kindlaks kuupäevaks - Trennihundi abil saad igal hetkel ülevaate kui lähedal püsitatud eesmärgile oled ja kui palju selle saavutamisest veel puudu on.

Trennihundi mobiilsed rakendused

Meie mobiilirakendused salvestavad treeningandmed otse Trennihunt.ee keskkonda, seega ei pea varukoopiate tegemise pärast iial muretsema.

Vaata meie mobiilirakendusi:

Trennihunt - digitaalne jõusaali treeningpäevik, mis aitab Sul paremini oma treeninguid jälgida. Seda kõike lihtsalt ja mugavalt.
Trennihunt on parim vahend jõusaalitreeningute jälgimiseks. Liitu TASUTA!

Liitu Trennihundiga