Personaaltreener

Gymwolfi profesionaalsete personaaltreenerite abiga saavutad oma eesmärgid. Personaalsed treeningkavad, progressi jälgimine ja juhendamine - kõik jõuab sinuni vaid nutitelefoni vahendusel.

Kuidas Gymwolf töötab?

1. Registreeru kasutajaks
2. Vali endale parim personaaltreener ning soorita ost.
3. Personaaltreener võtab sinuga seejärel ühendust kasutades Gymwolfi rakendust. Räägi talle oma eesmärkidest, mille põhjal saad endale sobiva treeningkava.
4. Saavuta püstitatud eesmärgid järgides treeningkava ja sisestades trennid Gymwolfi. Personaaltreener hoiab sinu trennidel silma peal, motiveerib ja annab tagasisidet tehtud tööle.
Loora Salurand

Loora Salurand

Loora on nii rühma- kui jõusaalitreeninguid juhendanud aastat 2014. Treeneriameti kõrvalt on ta omandanud farmaatsiaalase hariduse Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis, saades põhjalikke teadmisi nii inimkeha anatoomiast ja füsioloogiast kui ka meditsiinilisest biokeemiast. Sport on Loora elus olnud varajastest eluaastatest peale ning tänaseks on ta oma hobi ühendanud tööga. Huvi nii meditsiinilise hariduse kui treeneriameti vastu tekkis, kohates inimesi, keda saatis läbi tervislike eluviiside saavutatud hea enesetunne. Loora suurimaks motivatsiooniallikaks on näha treenitavate vaimse ja füüsilise vormi arengut läbi tema treeningute.

Registreeru nüüd
Siim Savisaar

Siim Savisaar

Siim tegeles terve kooliaja erinevate spordialadega, pikemalt ujumise ja jõusaalitreeningutega. Esimesi samme tegi ta personaaltreeningutes juba kooliajal, samal ajal süvenes ka huvi spordimeditsiini ja biokeemia vastu. Alates 2009. aastast on Siim võistlussportlane klassikalise kulturismi valdkonnas. Talle kuulub Eesti ja Baltikumi absoluutarvestuse esikoht, lisaks Euroopa Meistrivõistluste seitsmes koht. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ja viimased aastad töötanud Põlva Haiglas füsioterapeudina. Siim on end täiendanud eri füsioteraapia, spordifüsioteraapia, manuaalteraapia ja Precision Nutrition toitumisalasel koolitustel.

Registreeru nüüd